Laser Vectus firmy CYNOSURE

W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wielenowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Skuteczność technologii została potwierdzona certyfikatem FDA.

lasery img2

Urządzenie Vectus™, jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu  indywidualnie dobrane parametry zabiegu. 

 

Laser Vectus jest:

 • Najskuteczniejszym:

  Technologia Photon Recycling: Skora podczas zabiegu odbija w naturalny sposób część wiązki lasera. Poprzez zastosowanie luster w głowicy odbita część wiązki wraca z powrotem do skóry, dzięki czemu znacznie zwiększa się efektywność zabiegu.

 • Najmniej bolesnym:

  Technologia Advanced Contact  Cooling:  Dzięki mocnemu chodzeniu skóry przed, w trakcie oraz po emisji światła odczucie bólu jest zmniejszone do minimum.

 • Najbezpieczniejszym:

  Skintel, po odczytaniu poziomu aktywnej melaniny w skrórze urządzenie automatycznie dopasowuje moc oraz marametry zabiegu. Dzięki temu urządzeniu  kosmetolog wykonywujący zabieg już nie musi dobierać mocy oraz parametrów ” na oko” a niebezpieczeństwo poparzenia spada do 0.

Długość fali lasera i szerokość pulsu

Długość wiązki lasera 810nm jest bardzo skuteczna w usuwaniu włosów, bezbolesna i bezpieczna. Laser Vectus™ pozbawiony jest ostrych szczytów charakteryzujących systemy laserowe wielu konkurencyjnych firm i ma znaczący wpływ na redukcję bólu w trakcie zabiegu.

Photon RecyclingSM

To technologia stosująca system luster odzyskujących fotony. Ma ona ogromny wpływ na skuteczność lasera Vectus™. Udowodniono, że czynnik wzmocnienia uzyskiwanego w procesie recyclingu fotonu zależy od stężenia melaniny w naskórku i wynosi około 1 w przypadku najciemniejszych fototypów skóry, a w przypadku jaśniejszych wzmocnienie jest 1,5 – 2 krotne.

Advanced Contact CoolingSM

Zaawansowany system chłodzenia wraz z końcówką głowicy wykonaną z bardzo solidnego kawałka szafirowego szkła. To rozwiązanie zapewnia komfort zabiegu przy zastosowaniu nawet bardzo wysokich parametrów. Chłodzi skórę przed, w trakcie i po wyrzucie światła.

Bezpieczeństwo

Vecuts™, jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest  w  inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze - Skintel™, który automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Zabieg jest efektywniejszy  i bardzo bezpieczny

Laser Harmony Baby Rejuve™ firmy Alma

Harmony Baby Rejuve™ to platforma umożliwiająca zamykanie zmian naczyniowych płytkich i głębokich. Wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i wysoką skuteczność. Pozwala zaoferować szerokie spectrum zabiegów.

Harmony Baby Rejuve™ oferuje szeroki wybór zabiegów na ciało i twarz. Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest usunięcie  zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów.

Wskazania:

 • Przebarwienia, plamy pigmentacyjne
 • Wszelkie zmiany naczyniowe

Laser Plasma IQ™ firmy Berger & Kraft

Plasma IQ to proste urządzenie, wyprodukowane we Włoszech, do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek.

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

Podczas wykonywania zabiegu urządzenie Plasma IQ nie jest podłączone do prądu. Takie rozwiązanie pozwala przeprowadzić zabieg u pacjentów, w przypadku których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu.

Wskazania:

 • Bezinwazyjny lifting powiek
 • Zmarszczki palacza, kurze łapki
 • Usuwanie włókniaków, prosakó, rubinów
 • Napinanie skóry twarzy 

ZABIEG BEZINWAZYJNEGO LIFTINGU POWIEK PRZY WYKORZYSTANIU URZĄDZENIA PLASMA IQ JEST:

Bezinwazyjny

polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka)

Precyzyjny

mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry 

Dający natychmiastowy efekt

efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

Bezpieczny

bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane

Komfortowy

nie Wymaga wyłączenia z codziennych aktywności